Otevřeno máme denně od 8 do 22 hodin

Svěřte nám své

plakátovací záležitosti


Naše vize

Lidé budou spokojení a budou soudržní tehdy, budou-li mít stále na paměti úctu a respekt k přírodě, ostatním bytostem a vyšším morálním principům. I my chceme přispívat k trvalé udržitelnosti, míru, nízké spotřebě a dobrým mezilidským vztahům. Radost, svoboda a slušnost. Poctivost a férovost jak v práci, tak v osobním životě.

 

 

 

 

Náš přístup

"S poctivostí nejdál dojdeš". To je náš přístup. Snažíme se vždy pracovat čestně, důkladně a s chutí. Při lepení plakátů myslíme především na zákazníka - spokojený zákazník je zárukou naší trvalé existence, našich výplat a toho důležitého vnitřního pocitu, že tu nejsme zbytečně. Naše práce nás baví, jinak bychom ji nemohli dělat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš tým

V našem týmu pracují jen ti, kdo sdílejí naše vize a náš přístup k práci. Jsme tým. Panuje u nás vzájemný respekt, zdvořilé jednání a vystupování, dobré mezilidské vztahy s důrazem na obecnou slušnost. Jsme kamarádi i v osobním životě. Každý z nás má s plakátováním letité zkušenosti, někdo delší, někdo kratší, ale všichni do jednoho jsme si tuto práci vybrali jako své povolání. Jsme šťastní že můžeme pracovat na čerstvém vzduchu, v pohybu, každý den jinde. Že pracujeme s plakáty nesoucími převážně ušlechtilá sdělení a myšlenky, pomáháme propagovat povznášející projekty - kulturní, hudební, sportovní - většinou takové co společnost stmelují, nikoliv rozdělují.

 

 

 

 


Posuneme vaše podnikání dál

Plakát se utváří každodenní skutečností a má svůj vlastní výraz.